Lietuvą kiekvienas kuriame asmeniškai: „Call For Walls“ konkursą laimėjo Visagino socialinės globos namai ir projektas Šeškinėje.
Nuoširdžiai ačiū visiems dalyvavusiems!
Gauta eilė paraiškų iš skirtingų šalies vietovių: nuo Kauno iki Nidos ar Šiaulių.
Laimėtojais pasirinkti projektai, turintys stiprų socialinį aspektą: socialinės globos namai Visagine idėja kartu ištapyti sieną-tvorą, į procesą įtraukiant ten gyvenančius gyventojus. Globos namų darbuotojai neabejoja, jog šis projektas bus itin įsimintinas ten gyvenantiems likimo nuskriaustiems ir itin vienišiems žmonėms.
Antras laimėjęs projektas – Vilniuje, Šeškinės mikrorajone stovinti elektros transformatorinė. Idėjos autoriai mena iškilią Šeškinės istoriją ir garsius gyventojus kaip teatro režisieriai Rimas Tuminas, Eimuntas Nekrošius, baleto šokėjas Jonas Katakinas ir kiti, nors jie puikiai suvokia, kad dabar šis rajonas įdomus tik patiems gyventojams, tačiau būtent jie, o ypač vaikai, ir nusipelno kasdienybės paįvairinimo su pozityviu meno kūriniu ant elektros transformatorinės sienos.  
Dar kartą dėkojame visiems dalyvavusiems ir linkime nepamiršti puikių idėjų! 

 


 Nepatrauklios sienos taps meno kūriniais!

Šeškinės projektas


                   Visagino socialinės globos namai


Įgyvendintas pirmasis konkurso "Call for Walls" projektas! 

Visagino socialinės globos namams, konkurso "Call for Walls" laimėtojams padovanotas piešinys "Svajonių paukštis" .
Džiaugiuosi, kad prie projekto prisidėjo ir patys gyventojai, įsijautę rinkosi mėgiamą spalvą ir drąsiai teptuku tepė ant sienos. Vyko tikros abipusės kūrybinės dirbtuvės!
Dėkoju Visagino socialinės globos namams už gerumą ir nuoširdų priėmimą.

Daugiau skaitykite https://www.delfi.lt/pilietis/naujienos/tapytojas-linas-kaziulionis-padovanojo-visagino-socialiniams-globos-namams-svajoniu-pauksti.d?id=79140327